Pieejamības rīki

Vārda dienu šodien svin: Rita, Olita, Vita

KA2 e-management

KA229 Interests and hobbies

Rudens aktivitātes

Projekta ietvaros mūsu skolā notika klases stundas veltītas kolekcionēšanai. Skolēni no 1.d,2.a,2.b, 3.a,3.b, 6.c un 7.c rādīja un stāstīja saviem klasesbiedriem par savām kolekcijām un interesēm. Klases stundas sanāca gan izzinošas gan airzaujošas. Vērojot plašu kolekciju klāstu, var secināt, ka šāda veida hobijam ir bezgalīgas iespējas!


Pavasara aktivitātes tika saistītas ar apkārtējo vidi, to uzkopšanu un saglabāšanu.

Mūsu sākumskolas skolēni aktīvi piedalījās Latvijas Lielajā talkā, uzkopjot vidi apkārt savām mājām. Turklāt pirmsskolas grupiņu audzēkņi un sākumskolas skolēni veidoja mazus dārziņus grupiņās telpās un savās mājās, stādot un audzējot dažādus augus pavasara laikā. Norisinājās diskusija par apkārtējās vides problēmām un to risināšanas iepējām, kurā piedalījās 6.d klases skolēni, izpētot šo problēmu un veidojot prezentācijas angļu valodā. Apkārtējās vides problēmu risināšanā iesaistījās arī 4.b klase kopā ar skolotāju Jeļenu Fjodorovu, izveidojot kancelejas preču darba organizatorus no pārstrādātiem materiāliem.   


Marta aktivitātes

Marta aktivitātes tika veltītas Lieldienu tradīcijām. Skolotājas Jeļenas Fjodorovas vadībā norisinājās divas tiešsaistes darbnīcas: origami darbnīca un Lieldienu rotājumu darbnīca. 5.b klases skolēni veidoja papīra zaķus origami darbnīcas laikā, bet 2.b klase daudzveidīgus Lieldienu rotājumus otras darbnīcas laikā. Lieldienu tradīcijas nav iedomājas bez garšīgiem ēdieniem, kurus pagatavoja 5.klašu skolnieces. Paldies mājturības skolotājai Svetlanai Zabelai un visām 5.klašu meitenēm par aktīvu iesaistīšanu šajā aktivitātē. Mūsu koordinatoru skolu no Portugāles ir izveidojusi mūsu projekta mājas lapu, kurā var iepazīties ar visām aktivitātēm no visām iesaistītajām projektā skolām:   http://createyourownhobbies.eu/ 


Ziemas aktivitātes

Projekta ietvaros notika dalībnieku valsts tradicionālo spēļu apmaiņa. Mūsu skola piedāvāja uzspēlēt latviešu spēli “Akmentiņ, lec laukā!’’, kuru izspēlēja un prezentēja citām valstīm 3.a klases skolēni. Janvārī un februārī tika saņemtas vēstules no dalībnieku valstīm ar viņu piedāvātajām tradicionālajām spēlēm, kuras veiksmīgi izspēlēja mūsu skolas pirmskolas bērni, kā arī divas māsas no 5.c un 8.c klases Emīlija Homma un Sofija Homma. Šajā laika periodā norisinājās arī citas projekta aktivitātes: daudzveidīgi māklas veidi un tehnikas. Mūsu skolā aktīvi piedalījās skolēni no 2.c, 3.a, 3.b un 5.c klases, kā arī pirmsskolas grupas.   informācija par projekta aktivitātēm ziemas periodā - ART WORKS un INTERNATIONAL GAMES    


Projektu līdzfinansē Eiropas Savienība   Skolu apmaiņas partnerības (KA229) “Think and Create your own Hobbies” “Izgudro sev hobiju” Nr. 2020-1-PT01-KA229-078677_4  Projekta īstenošanas laiks no 2020. gada 1. septembra līdz 2022. gada 31. augustam. Maksimālais piešķirtais projekta finansējums ir 25 305,00 EUR. Mērķis: Motivēt skolēnus aktīvai, lietderīgai un izzinošai brīvā laika pavadīšanai, attīstot dzimtās valodas un svešvalodas, sociālās iemaņas un radošumu. Attīstīt sīko motoriku un kognitīvās prasmes, darbojoties ar dažādiem materiāliem un izgatavojot dažādas spēles. Veicināt skolēnu komunikācijas prasmes, samazinot moderno tehnoloģiju īpatsvaru ikdienas saziņā.

1.klase

st

stundu sataksts izmainas

korona time

veselibuveicinosa

vertibas 300x225

soma

edinasana1

Jelgava lv logo m

Jelgava lv logo b

e klase logo

uzdevumi logo

Skolas adrese

Loka maģistrāle 29, Jelgava, LV-3004

E-pasts: jppsk@izglitiba.jelgava.lv

Darba un pieņemšanas laiki: 8.00-16.00

Piekļūstamības paziņojums

pieejamiba 1

Skolas darbinieku tālruņi un e- pasta adreses

Amats 

 Vārds uzvārds

Tālrunis

e-pasts

sekretāre

Ina Matulēna

63027467

ina.matulena@izglitiba.jelgava.lv

direktore

Ilze Arbidane

63020275

Ilze.arbidane@izglitiba.jelgava.lv

direktores vietniece audzināšanas  jomā

Ļiļa Kiseļova

63012279

lilakiselova@izglitiba.jelgava.lv

direktores vietniece izglītības jomā

Viktorija Tihonova

63012278

viktorija.tihonova@izglitiba.jelgava.lv

direktores vietniece izglītības jomā Olga Fjodorova

63012277

olga.fjodorova@izglitiba.jelgava.lv

direktores vietnieks saimniecības darbā

Andrejs Koniševs

26534325

andrejs.konisevs@izglitiba.jelgava.lv

baseina vadītājs

Aivars Tihonovs 24556763 aivars.tihonovs@izglitiba.jelgava.lv

Datu drošības speciālists: Ina Matulēna , T: 63027467

e-pasts :  ina.matulena@izglitiba.jelgava.lv

Informācija par izglītības iestādes veikto personu datu apstrādi