Pieejamības rīki

Vārda dienu šodien svin: Dace, Dārta, Dora

Jelgavas tehnikums atver durvis Tavai karjerai

Pārmaiņas. A ko darīt?

Meklējam uzņēmēju superspējas

Mūsu skolas 8.a un 8.c klašu skolēni piedalījās Valsts izglītības attīstības aģentūras konkursā "Meklējam uzņēmēju superspējas" Karjeras nedēļas 2022 ietvaros. Konkursa obligātā prasība bija apmeklēt uzņēmumu un intervēt vienu uzņēmuma darbinieku, kā arī uztaisīt kolāžu. 8.c klase iegūva 2. vietu un balvu - spēli "Ideju pitch". Paldies 8.a, 8. c klasēm, klašu audzinātājiem un pedagogam karjeras konsultantam!

Karjeras atbalsta attīstības plāns 2022./2023.mācību gadam

Karjeras nedēļa 2022

17.-21.10.2022. visā Latvijā jau desmito (jubilejas!) gadu notika Karjeras nedēļa 2022 par tēmu “Uzņēmējspējas – tavas superspējas!”. Nedēļa tika veltīta uzņēmējspēju apzināšanai un attīstīšanai veiksmīgas karjeras veidošanā. Mūsu skolā šī nedēļa bija piesatināta ar dažādiem karjeras pasākumiem, darbnīcām un ekskursijām. Šogad karjeras darbnīcās piedalījās arī pirmsskolas izglītojamie.   

Pasākumā "Profesiju uzņēmējspējas" par skolēnu vecāku karjeras stāstiem piedalījās 1.-3.klašu skolēni un viņu vecāki. Skolēniem bija ļoti interesanti uzzināt par stjuarta darba ikdienu, par policista un veterinārārsta profesijas pienākumiem, kā arī skolēni uzzinājuši kā ir tādas profesijas - dronu programmētājs un dronu operators.

9.klašu skolēni apmeklēja profesiju darbnīcas Jelgavas tehnikumā un Jelgavas Amatu vidusskolā, kuru laikā uzzinājuši kādas uzņēmējspējas ir nepieciešamas lai sekmīgi mācīties, tuvāk iepazina programmēšanas tehniķa, viesmīlības pakalpojuma speciālista, automehāniķa, inženiersistēmu būvtehniķa un  mērniecības tehniķa profesijas.

Savukārt 7.klašu skolēni piedalījās diskusijā  ar Jelgavas jauniešu centra parstāvi Oskaru Šulcu par  brīvprātīgā darba plusiem un mīnusiem, kā arī izzināja kādas uzņēmējspējas var attīstīt strādājot brīvprātīgo darbu. 

4.-9.klašu skolēniem visu šo nedēļu ir iespēja aizdomāties un  atbildēt uz karjeras jautājumiem kāpjot pa "Karjeras kāpnēm". 4.klašu skolēni vizuālās mākslas stundā zīmēja radošus dārbus par tēmu "Manas superspējas profesiju pasaulē" paldies skolotājai Annai Dudaicevai. Šie skolēnu darbi piedalījās skolēnu zīmējumu izstādē un tika izkarināti skolas 1.stavā. Mūsu skolas 5.klašu skolēni ir ļoti radoši, tāpēc piedalījās skolas izstādē " "Mana superlieta profesiju pasaulē", īpašs paldies dizaina un tehnoloģiju skolotājai Tatjanai Rošiorei. 6.klašu skolēni aktīvi iesaistījās karjeras darbnīcā "Efektīvā komunicēšana - uzņēmējspēju superprasme."

8.klašu skolēni un 7.b klase piedalījās izzinošās ekskursijās uzņēmumos un meklēja nākotnes karjeras iespējas SIA "Karamēļu darbnīca", SIA "Evopipes", LLU Meža fakultātē, Kokapstrādes katedrā, Veterinārmedicīnas fakultātē.

Liels paldies par atbalstu skolas vadībai, klašu audzinātājiem un priekšmetu skolotājiem.

Skolas pedagogs karjeras konsultants Anna Donskaja

Karjeras nedēļa

Adaptācijas diena

Adaptācijas dienas ietvaros 9 klašu skolēniem notika tikšanās ar skolas karjeras konsultantu par tēmu "Kā izvēlēties savu nākotnes profesiju?" Ar skolēniem tika pārrunāts  ko var izdarīt jau šodien, lai nākotnē pieņemt pareizu karjeras lēmumu. Savukārt 7.a klases skolēni piedalījās komunikāciju prasmju attīstošā spēlē ar "Stāstu stāstiem izstāstīju" karšu metodi.

 

 

 

 

2022.03.05

2022.26.04

1.klase

st

stundu sataksts izmainas

korona time

veselibuveicinosa

vertibas 300x225

soma

edinasana1

Jelgava lv logo m

Jelgava lv logo b

e klase logo

uzdevumi logo

Skolas adrese

Loka maģistrāle 29, Jelgava, LV-3004

E-pasts: jppsk@izglitiba.jelgava.lv

Darba un pieņemšanas laiki: 8.00-16.00

Piekļūstamības paziņojums

pieejamiba 1

Skolas darbinieku tālruņi un e- pasta adreses

Amats 

 Vārds uzvārds

Tālrunis

e-pasts

sekretāre

Ina Matulēna

63027467

ina.matulena@izglitiba.jelgava.lv

direktore

Ilze Arbidane

63020275

Ilze.arbidane@izglitiba.jelgava.lv

direktores vietniece audzināšanas  jomā

Ļiļa Kiseļova

63012279

lilakiselova@izglitiba.jelgava.lv

direktores vietniece izglītības jomā

Viktorija Tihonova

63012278

viktorija.tihonova@izglitiba.jelgava.lv

direktores vietniece izglītības jomā Olga Fjodorova

63012277

olga.fjodorova@izglitiba.jelgava.lv

direktores vietnieks saimniecības darbā

Andrejs Koniševs

26534325

andrejs.konisevs@izglitiba.jelgava.lv

baseina vadītājs

Aivars Tihonovs 24556763 aivars.tihonovs@izglitiba.jelgava.lv

Datu drošības speciālists: Ina Matulēna , T: 63027467

e-pasts :  ina.matulena@izglitiba.jelgava.lv

Informācija par izglītības iestādes veikto personu datu apstrādi